bocian23 napisał(a):

|
Lechia cienko gra z nami u siebie, jest szansa na zwycięstwo. Ciekawe kogo tylko Kulawik wstawi do środka, Czarka i Sobola? Czy może kogoś mniej drewnianego. Zobaczymy.
|
Przeglądając historię spotkań z Wisłą, widzimy, że Lechia niestety nie potrafi wygrać przed własną publicznością, z naszym dzisiejszym rywalem. Po raz ostatni Lechia wygrała z Wisłą w 1985 roku!!! W ramach rozgywek pierwszoligowych 5 maja 1985 roku w Gdańsku Biało-Zieloni wygrali 2:0 po bramkach Millera i Cybulskiego.