Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.04.2013, 13:52
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Aż dziwnie to przyznać, że jedziemy na wyjazd jako faworyt ale dzisiaj tak właśnie jest. Coś czuje, że wygramy
Z kolei moim zdaniem to typowa para i mecz na remis.
Ale oczywiście jak zawsze ogromnie się będę cieszył jak wygra Wisłai oby tak się stało.
Odpowiedz cytując