Pele_94 napisał(a):

Aż dziwnie to przyznać, że jedziemy na wyjazd jako faworyt ale dzisiaj tak właśnie jest. Coś czuje, że wygramy
|
Z kolei moim zdaniem to typowa para i mecz na remis.
Ale oczywiście jak zawsze ogromnie się będę cieszył jak wygra Wisłai oby tak się stało.