Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 01.04.2013, 12:38
Wszyscy psioczą, że bijemy się o utrzymanie, a do czwartej Polonii brakuje nam... 6 punktów Liczę, że dziś nieco tę przewagę zniwelujemy, bo jest ku temu dobra okazja!
Odpowiedz cytując