Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23089
Stary 01.04.2013, 09:54
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Warto by jeszcze zrobić porównanie kto zrobił jakąś tam karierę ( jakkolwiek to rozumieć) a nie tylko ilu gra w naszej lidze. Nasza liga nie jest wyznacznikiem niczego ( a właściwie jest). Tak się ogólnie zastanawiam bo danych konkretnych nie mam.
Coz, "kariera" czy "zrobienie kariery" to parametr trudny do zdefiniowania. Dla jednych to lawka w bundeslidze ,dla innych tytuly krola strzelcow na Cyprze.Dlatego uwazam ,ze referencja w postaci ilosci zawodnikow "dostarczonych" do najwyzszej w kraju klasy rozgrywkowej jest bardziej miarodajna.Sedno sprawy tkwi tutaj w obaleniu, kolejnego stworzonego przez media mitu,ze Wisla jest be bo nie szkoli a Legia cacy ,bo panie to przeciez akademia,Lukasik,prezes gigant etc.
Szkolenie w Wisle jest przecietne.Jak w KAZDYM polskim klubie.W niektorych wyglada to troszke lepiej ,w innych gorzej ale sredni poziom merytoryczny tych dzialan jest porownywalny-jestesmy 100 lat za murzynami (doslownie)i nie zmieni tego zaklinanie rzeczywistosci czy medialna propaganda.
Odpowiedz cytując