Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23087
Stary 01.04.2013, 09:22
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Dodaj do tego co najmniej 8 mlodych grajacych w roznych mlodziezowkach i mamy pelny obraz sytuacji.
Ale przeciez kretyni w stylu bobka90 czy innych kryptolegionistow ,ktorych wysyp nastapil ostatnio, wiedza lepiej.
Warto by jeszcze zrobić porównanie kto zrobił jakąś tam karierę ( jakkolwiek to rozumieć) a nie tylko ilu gra w naszej lidze. Nasza liga nie jest wyznacznikiem niczego ( a właściwie jest). Tak się ogólnie zastanawiam bo danych konkretnych nie mam.
Odpowiedz cytując