Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#732
Stary 01.04.2013, 09:19
Ja z tą "Grą o tron" to mam problem. Serial nie jest zły, ale na pewno daleko mi do zachwytów nad nim i przebieraniem nogami na myśl, że dzisiaj premiera. Pierwszy sezon oglądałem regularnie, a drugi już partiami raz na kilka/kilkanaście tygodni.

Jest moim zdaniem dużo ciekawszych seriali w ofercie...

A w czwartek? W czwartek debiutuje serialowa wersja Hannibala!
Odpowiedz cytując