Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23086
Stary 01.04.2013, 09:17
killzone napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. 10 kolejek do konca i w najgorszym wypadku 4 punkty przewagi nad Lechem. Nauczony bolesnym doswiadczeniem z zeszłego sezonu nie powiem tak nawet jak bedzie 29 kolejka i do MP bedzie brakować 1 punktu

Chociaż tą pieprzoną 17 letnią niemoc przy Reymonta mogliby wkoncu zakonczyć zwłaszcza ze już sie w tym sezonie udało wygrac po 8 latach na Lechu i 7 latach na Polonii.
Cos mi to przypomina.Jakies dwa sezony temu niejaki Maciej S. szykowal sroga zemste na klubie,ktory go pogonil.Do Krakowa przyjezdzala naszpikowana nawymi nabytkami ,majaca rzadzic w kraju ,na swiecie i w calej galaktyce Legia.W mediach histeryczna kampania namaszczjaca warszawiakow na nowych wladcow polskiej i europejskiej pilki ,ktorych rzeczony Maciej S. ma poprowadzic do swietlanej przyszlosci.Wygrana z "dramatycznie slaba","nieefektowna" i w ogole "chujowa" Wisla Maskanta ma potwierdzic hegemonie polskiego Realu.
...i co ?
I jajco -cztery do zera i Wisla zegna frajera.
Pompowane baloniki maja to do siebie ,ze czesto lubia pekac w najmniej spodziewanym momencie a smrodek ,ktory sie wtedy ulatnia jest trudny do opanowania (zalosny ale znaczacy przyklad Jacusia i Agatki z C+,ktorzy po przytoczonym meczu starali sie przekonac siebie,widzow i zaproszonego go studia Borysiuka ,ze pomimo ekstremalnego w.......u,to jednak ich ulubiona druzyna byla lepsza).Dlatego doradzalbym wstrzemiezliwosc w typowaniu faworytow i ferowaniu wyrokow.
Odpowiedz cytując