Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline
#
23085
01.04.2013, 09:01
tofik
napisał(a):
Nie musze słuchać Bednarza, żeby wiedzieć co się na Świecie dzieje.
Wisła przoduje w dostarczaniu piłkarzy do ekstraklasy.
Dodaj do tego co najmniej 8 mlodych grajacych w roznych mlodziezowkach i mamy pelny obraz sytuacji.
Ale przeciez kretyni w stylu bobka90 czy innych kryptolegionistow ,ktorych wysyp nastapil ostatnio, wiedza lepiej.
Yossarian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yossarian
Znajdź inne posty napisane przez Yossarian