Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23085
Stary 01.04.2013, 09:01
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nie musze słuchać Bednarza, żeby wiedzieć co się na Świecie dzieje.
Wisła przoduje w dostarczaniu piłkarzy do ekstraklasy.
Dodaj do tego co najmniej 8 mlodych grajacych w roznych mlodziezowkach i mamy pelny obraz sytuacji.
Ale przeciez kretyni w stylu bobka90 czy innych kryptolegionistow ,ktorych wysyp nastapil ostatnio, wiedza lepiej.
Odpowiedz cytując