Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23084
Stary 01.04.2013, 08:39
killzone napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. 10 kolejek do konca i w najgorszym wypadku 4 punkty przewagi nad Lechem. Nauczony bolesnym doswiadczeniem z zeszłego sezonu nie powiem tak nawet jak bedzie 29 kolejka i do MP bedzie brakować 1 punktu

Chociaż tą pieprzoną 17 letnią niemoc przy Reymonta mogliby wkoncu zakonczyć zwłaszcza ze już sie w tym sezonie udało wygrac po 8 latach na Lechu i 7 latach na Polonii.
O mistrzostwo raczej sie martwić nie musisz, natomiast nie masz co liczyć na punkty w Krakowie. Bardziej bym sie na Twoim miejscu martwił, żeby przyszły mistrz nie wyjechał z workiem bramek .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując