Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline
#
23084
01.04.2013, 08:39
killzone
napisał(a):
Bez przesady. 10 kolejek do konca i w najgorszym wypadku 4 punkty przewagi nad Lechem. Nauczony bolesnym doswiadczeniem z zeszłego sezonu nie powiem tak nawet jak bedzie 29 kolejka i do MP bedzie brakować 1 punktu
Chociaż tą pieprzoną 17 letnią niemoc przy Reymonta mogliby wkoncu zakonczyć zwłaszcza ze już sie w tym sezonie udało wygrac po 8 latach na Lechu i 7 latach na Polonii.
O mistrzostwo raczej sie martwić nie musisz, natomiast nie masz co liczyć na punkty w Krakowie. Bardziej bym sie na Twoim miejscu martwił, żeby przyszły mistrz nie wyjechał z workiem bramek
.
Hej Nasz TS !!
Drozd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drozd
Znajdź inne posty napisane przez Drozd