Siemanko, mam zajebiście głupie pytanie.. a więc mam przeglądare internetową google chrome.. problem polega na tym że dawniej jak coś napisałem na pasku ades www wpisałem cokolwiek i mi wychodziły wynniki wyszukiwania w google więc grała gotara a teraz jak coś wpisze i dam enter wychodzą mi wyniki na jakjś stronie search-results.com ... Jak kur*a moge to zmienić bo już to w....*a. Z góry dzięki za fatyge
