Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23083
Stary 01.04.2013, 00:09
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Legia jest słaba, ale napewno mistrza zdobędzie w tym roku.
Bez przesady. 10 kolejek do konca i w najgorszym wypadku 4 punkty przewagi nad Lechem. Nauczony bolesnym doswiadczeniem z zeszłego sezonu nie powiem tak nawet jak bedzie 29 kolejka i do MP bedzie brakować 1 punktu

Chociaż tą pieprzoną 17 letnią niemoc przy Reymonta mogliby wkoncu zakonczyć zwłaszcza ze już sie w tym sezonie udało wygrac po 8 latach na Lechu i 7 latach na Polonii.
Odpowiedz cytując