yoda79 napisał(a):

Ludzie świętują, poza tym Wisła nie jest atrakcyjna dla sezonowców, dodaj rozpierduchę na każdym szczeblu i tyle.
Można różne wnioski z tego co napisałem wyciągnąć,ale takie sa fakty. Kto miał kibicowac ten kibicuje.
|
Nie panikuj żesz.. a co mają napisać ? że Wisła wygra 2-0 a bramki strzeli pan Andrzej spod 4? to już lepiej nic nie napisać.
To forum zresztą już dawno straciło na wartości, w pokoju piłka nożna, nie wspominając juz o pokoju ABG. Wszyscy przenieśli się wiadomo gdzie..