Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23081
Stary 31.03.2013, 22:54
Wystarczylo sypnac troche kasy i bylby Mistrz w Krakowie. Ale lepiej bylo sypnac na pensje dla Freseriksena czy innych darmozjadow. Ta liga jest tak slaba ze masakra.
Odpowiedz cytując