WISŁAZWE napisał(a):

|
Jutro mecz a tu cisza... Normalnie nie poznaje.
|
Prawdziwi kibice po ostatnich "pozytywnych wybrykach" naszych kopaczy, znowu zobaczyli światełko w tunelu, lecz tak naprawdę wstydzą się do tego przyznać

Wolą wiarę zostawić dla siebie niż potem głupio się czuć wśród forumowiczów po kolejnej, niespodziewanej (na ten moment, to raczej my jesteśmy faworytem) wpadce...
Liczę na to, że zdominujemy środek pola i to właśnie tą drogą zaatakujemy Lechię. Najbardziej rajcuje mnie pojedynek Surmy z Sobolewskim czy Wilka z Machajem, trzeba im (lechistom) po prostu wybić z głowy granie w piłkę
1:0 dla nas łykam w ciemno
