markowywislak napisał(a):

|
A czy ja napisalem ze my idziemy na mistrza? Napisalem ze legia jest slaba i tyle. Wez cie sie nie apinajcie. Kazdy wiem ze max na co na stac to pierwsz 5-tka
|
Stać nas na "piątkę" bo ta liga jest żenująca słaba.
Przy tych wynikach mamy szansę przy słabej grze nawet na 5 miejsce,grunt to Slupić się na PP,TO JEST NA CEL!