Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23079
Stary 31.03.2013, 21:43
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
A czy ja napisalem ze my idziemy na mistrza? Napisalem ze legia jest slaba i tyle. Wez cie sie nie apinajcie. Kazdy wiem ze max na co na stac to pierwsz 5-tka

Stać nas na "piątkę" bo ta liga jest żenująca słaba.

Przy tych wynikach mamy szansę przy słabej grze nawet na 5 miejsce,grunt to Slupić się na PP,TO JEST NA CEL!
Odpowiedz cytując