Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23078
Stary 31.03.2013, 21:40
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze że kolejny rok z rzędu nikomu kompletnie nie zależy na awansie do Ekstraklasy.

Nie wiem czy towarzysz tyle ma do gadania czy faktycznie kluby są tak głupie i nie chcą kasy za transmisje itp ale pewnie cholerne garbate łajzy znowu wrócą.

a co ty sie dziwisz myslales ze jakas Flota albo termalika albo łks chca grac w extraklasie za co ? extraklasa to proukt dla najbogatszych ...male wioski i miasteczka jak przebrna bariere stadionu. licencji, nowych zawodnikow itp ...... przeciez pomysl inaczej ( choc wcale nie twierdze ze tak jest - ale to mozliwe) - zawodnicy jakiejs tam Floty, Bruk Bet , Sandecji i innych ( nie chce mi sie patrzyc w tabele) po co maja awansowac zeby po awansie wymieniono ich na LEPSZY MODEL ? a tak -to kasuja sobie niezla sumke ( nie gigantyczna) - pobiegaja po boiskach itp ....w razie niechcianego awansu wiekszosc z nich by sie pozegnala z klubem, bo w Polsce tak jest ze sa tzw nazwiska itp .... ale jak mowie - parchy czy Zawisza maj przy awansie choc jeen koszt mniej - STADIONY - wchodzi tylko kwestia wymiany polowy skladu .....wiec sie nie dziw ze w biednej polsce kopacze wola biegac w I lidze za np .8-12 tys zlotych niz awansowac i to stracic =- proste - PRZEPISY LICENCYJBNE sa po prostu zbyt kosztowne i surowe dla "biednych" klubow ..wiec mysle ze parchy nawet jak zajma 3-4-5 miejsce i tak awansuja kosztem biedy organizacyjnej ( a nie sportowej) mniej znanych klubow
Odpowiedz cytując