Temat
:
[20 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, Poniedziałek Wielkanocny, godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Xels
Member
Od: 08.2012
Offline
#
9
31.03.2013, 19:09
Chciałbym zobaczyć Sarkiego w pierwszym składzie .Możecie mnie uznać za wariata,ale 1 na 1 może nie raz namieszać .Co jak co ale Seler ma przyspieszenie
Xels
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Xels
Znajdź inne posty napisane przez Xels