Wyświetl pojedynczy post
Xels
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 31.03.2013, 19:09
Chciałbym zobaczyć Sarkiego w pierwszym składzie .Możecie mnie uznać za wariata,ale 1 na 1 może nie raz namieszać .Co jak co ale Seler ma przyspieszenie
Odpowiedz cytując