Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 31.03.2013, 19:04
Ludzie świętują, poza tym Wisła nie jest atrakcyjna dla sezonowców, dodaj rozpierduchę na każdym szczeblu i tyle.
Można różne wnioski z tego co napisałem wyciągnąć,ale takie sa fakty. Kto miał kibicowac ten kibicuje.
PS Wygramy
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując