|
"Legia zaprasza do walki o mistrzostwo gdyby nie te stracone punkty z Gks i Podbeskidziem..." to co? Wilk nauczylby sie rozgrywac a Boguski dryblowac?
marko, czy ty nie widzisz tego ze nawet jakbysmy dzisiaj mieli tyle samo punktow co Legia to i tak bysmy dostali gowno a nie mistrza? Jestesmy slabym zespolem, duzo slabszym od Legii czy Lecha.
|