Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23074
Stary 31.03.2013, 18:35
"Legia zaprasza do walki o mistrzostwo gdyby nie te stracone punkty z Gks i Podbeskidziem..." to co? Wilk nauczylby sie rozgrywac a Boguski dryblowac?

marko, czy ty nie widzisz tego ze nawet jakbysmy dzisiaj mieli tyle samo punktow co Legia to i tak bysmy dostali gowno a nie mistrza? Jestesmy slabym zespolem, duzo slabszym od Legii czy Lecha.
Odpowiedz cytując