markowywislak napisał(a):

|
legia zaprasza jak narazie do walki o Mistrzostwo. Gdyby nie te stracone punkty z Gks i Podbeskidziem... ahh
|
Jak to?

Przecież my do Legii tracimy SIEDEMNAŚCIE punktów. Nawet zakładając, że wszystko do końca wygramy, szansa że Legię dogonimy jest żadna.

Mistrz rozegra się między Legią a Lechem, a raczej jak dla mnie tylko Legia go może zdobyć, zwłaszcza że wczoraj w bólach, bo w bólach ale wygrała niezwykle cenny dla niej mecz.
Co do nas - dzięki wtopom całej tzw. "grupy pościgowej" spokojnie możemy próbować gonić miejsce 3., a szóste powinno być naszym celem minimum.