Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23071
Stary 31.03.2013, 16:01
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
legia zaprasza jak narazie do walki o Mistrzostwo. Gdyby nie te stracone punkty z Gks i Podbeskidziem... ahh
Jak to? Przecież my do Legii tracimy SIEDEMNAŚCIE punktów. Nawet zakładając, że wszystko do końca wygramy, szansa że Legię dogonimy jest żadna. Mistrz rozegra się między Legią a Lechem, a raczej jak dla mnie tylko Legia go może zdobyć, zwłaszcza że wczoraj w bólach, bo w bólach ale wygrała niezwykle cenny dla niej mecz.

Co do nas - dzięki wtopom całej tzw. "grupy pościgowej" spokojnie możemy próbować gonić miejsce 3., a szóste powinno być naszym celem minimum.
Odpowiedz cytując