Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 31.03.2013, 15:58
R33 napisał(a):Wyświetl post
Studencka. Po prostu zapomniałem podbić i skapnąłem się niedawno, że przecież mi już termin upłynął. Ale rozumiem, że to muszę gdzieś donieść do ich głównej siedziby żeby im potem poświadczyć?

Co do kanarów to dokładnie, teraz jest masakra z nimi wszędzie.

Dostajesz papierek z mandatem, idziesz na św Wawrzyńca ( bądź jedziesz MPK z biletem lub bez ) pokazujesz kolesiowi kwit + podbitą legitkę + 5zł opłaty i wychodzisz bez mandatu
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując