R33 napisał(a):

Studencka. Po prostu zapomniałem podbić i skapnąłem się niedawno, że przecież mi już termin upłynął. Ale rozumiem, że to muszę gdzieś donieść do ich głównej siedziby żeby im potem poświadczyć?
Co do kanarów to dokładnie, teraz jest masakra z nimi wszędzie.
|
Dostajesz papierek z mandatem, idziesz na św Wawrzyńca ( bądź jedziesz MPK z biletem lub bez

) pokazujesz kolesiowi kwit + podbitą legitkę + 5zł opłaty i wychodzisz bez mandatu