Niektorzy sa komiczni... Wisla wygra 2 mecze i juz o mistrzostwie rozwazania. Narazie w wersji
a gdyby ale wciaz smieszne

Zeby dopelnic obrazu nedzy warto napisac ze ow dwa zwyciestwa mialy miejsce z Pogonia ( 1 remis i 4 porazki to ich bilans w ostatnich meczach) oraz z Polonia ( 1 zwyciestwo, 1 remis i 3 porazki to ich bilans).
Czy wy nie widzicie waszej naiwnosci? Legia to moze nawet nadstawic dupe i sciagnac gacie, ale w takim wypadku mistrzem zostanie Lech, bo my tej Legii z nadstawiona dupa i tak nie wyprzedzimy.
Nie mamy druzyny na mistrzostwo, nie mamy klubu na mistrzostwo. Nie zyjcie historia!
Rozczaruje Was, po sezonie nie bedzie duzo lepiej. Tak wiem, jest haslo budowania kolejnej Wielkiej Wisly. Sek w tym ze budowanie bedzie to samo co ostatnio, troche kasy (za ktora w naszym wypadku trzeba kupic pol kadry) i huzia na podboj Europy. Jak na moje to ten model to i na podboj Polski juz nie wystarczy, czasy sie zmienily.
----------------------------------
Ale jest dobrze. Ostatnio Bednarz powiedzial ze to nieprawda ze w Wisle sie nie szkoli; mamy przeciesz Bruda, Czekaja i Chrapka

Przyszlosc (!) Wisly. Jest dobrze!