Mocny napisał(a):

|
korea nie ma , ale np iran wystrzelil niedawno satelite na orbite , chyba wiecie co to oznacza , prawde mowiac wystarczy ze nadejdzie jakis sprawny polityk i dogada sie korea pln z iranem indiami + kilkoma potegami z ameryki pld i tzw cywilizacja zachodu moze miec nieciekawie , nie mowiac juz o tym ze do tej ekipy moze dolaczyc rosja, chiny to juz wogle
|
Żeby wywoływać wojne trzeba mieć jakiś powód , myslisz ,że to na tym polega ,że kraj A łączy się z krajem B i C ,żeby napaść kraje D,E i F ? Takie kraje jak Białoruś , Kuba czy Korea Północna są nieprzewidywalne ,ale wszystko co robią jest na ich własny użytek i na użytek wewnętrznej propagandy. Nie sądze ,że Korea Północna zaatakuje Południe , bo to by był koniec istnienia Kim Dzong Una i tamtego systemu , a im chyba zależy na tym ,żeby dalej tam rządzić.