arti napisał(a):

Piast - remis, Śląsk - w dupsko, Groclin - zapewne remis max - tj. wręcz zaproszenie do walki o 3-4 miejsce.
Czy z niego skorzystamy?
Wesołych Świąt dla Wszystkich Forumowiczów!
|
Wygrana z Lechią da nam miejsce tuż za Piastem, z którym gramy w następnej kolejce. Warto podkreślić, że nie zagra wtedy z nami ich (ongiś nasz) bramkarz Trela, co będzie znacznym osłabieniem Gliwiczan.
Tragiczny poziom derbów Warszawy.