Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23067
Stary 30.03.2013, 20:18
arti napisał(a):Wyświetl post
Piast - remis, Śląsk - w dupsko, Groclin - zapewne remis max - tj. wręcz zaproszenie do walki o 3-4 miejsce.
Czy z niego skorzystamy?
Wesołych Świąt dla Wszystkich Forumowiczów!
Wygrana z Lechią da nam miejsce tuż za Piastem, z którym gramy w następnej kolejce. Warto podkreślić, że nie zagra wtedy z nami ich (ongiś nasz) bramkarz Trela, co będzie znacznym osłabieniem Gliwiczan.

Tragiczny poziom derbów Warszawy.
Odpowiedz cytując