Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
23066
30.03.2013, 18:27
Piast - remis, Śląsk - w dupsko, Groclin - zapewne remis max - tj. wręcz zaproszenie do walki o 3-4 miejsce.
Czy z niego skorzystamy?
Wesołych Świąt dla Wszystkich Forumowiczów!
arti