Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27013
Stary 30.03.2013, 14:21
Co się stanie jak wsiąde do pociągu bez biletu?

Chodzi mi o to, czy oprócz kwita będę musiał wysiąść z pociągu, czy dostane kredytowy i dojade do miejsca docelowego?
Ddf
Odpowiedz cytując