westersyl napisał(a):

|
Jeśli to jest tak zrobione jak napisałem i z tego co kolega wyżej napisał nie ma nawet kto FB obsługiwa to świadczy o tym że to jest kompletnie przeprowadzone bez głowy.
|
Niestety tak jest... A tak naprawdę wystarczyłoby troche chęci no i oczywiśćie nakład finansowy aby fajnie to pracowało. Wiadomo, że kasa jest ważna ale najważniejszy jest kapitał ludzki czego jesteś najlepszym przykładem patrząc na Twoją robotę z filmikami...