westersyl napisał(a):
|
News na wisłaportal na pewno emocjonalny, robienie awantury z tego, że ktoś od relacji live został zwolniony ? Czy to nie śmieszne ? Czy ktoś w ogóle czyta taką relacje ? Wiem że zaraz ktoś mi wyskoczy z tekstem " Ja czytam" ...tylko ile jest takich osób i dla ilu się nią prowadzi ? Żyjemy w świecie gdzie każdy potrafi użyć google i znaleść sobie mecz na żywo.
|
Znaleźć panie śmieszny znawco.
Nie każdy ma możliwość w momencie meczu być na stadionie np na wyjeździe, czy też u siebie - z różnych powodów.
Wielokrotnie korzystałem z takich relacji tekstowych, cieszą się one wbrew pozorom dużą popularnością.
Wystarczy będąc gdzieś poza Krakowem mieć ze sobą komórkę, albo laptopa i kartę sim.
Mało tego - znam osoby, które nawet w domu mając jakiś kiepski internet radiowy nie mogą sobie pozwolić na płynne oglądanie meczu na soccerlive.
Więc nie krytykuj tak kategorycznie, nie jesteś aninieomylny, ani wszechwiedzący!
Co do meritum - zwolnili osiem osób, może wzamian przyjmą kolejnych czterech prezesów i dyrektorów.