Wyświetl pojedynczy post
peele
Member
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27012
Stary 30.03.2013, 08:52
Przy przycisku Wyślij powinna być mała niebieska strzałka. Jeśli się świeci na niebiesko to wysyłasz wiadomość z informacjami nt miejsca, jeśli ją klikniesz to się wyłączy, będzie na szaro, wiadomość poleci bez informacji o miejscu.
TSW
Odpowiedz cytując