Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
peele
Member
Od: 05.2012
Skąd: Kraków
Offline
#
27012
30.03.2013, 08:52
Przy przycisku Wyślij powinna być mała niebieska strzałka. Jeśli się świeci na niebiesko to wysyłasz wiadomość z informacjami nt miejsca, jeśli ją klikniesz to się wyłączy, będzie na szaro, wiadomość poleci bez informacji o miejscu.
TSW
peele
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do peele
Znajdź inne posty napisane przez peele