|
Ja akurat tego nie pojmuję i tak. Jak już ktoś napisał "niezły prezent na święta". Można się było z tym wstrzymać. Magazynier i sprzątaczki to znając polskie realia ŁĄCZNIE jakieś 3-7 tysięcy. Czy naprawdę warto mieć brudne korytarze albo kartony na środku sali? Czy nie można było poprosić 10 piłkarzy o obniżkę po kilkaset złotych? Nigdy nie pojmowałem takich decyzji i nic nie przekona mnie do tego, że mają one dobry wpływ na klub i pracę w nim.
A kanał Facebook ma ostatni wpis z 24 marca. Przecież to absolutnie żenujące...
|