Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2067
Stary 29.03.2013, 17:26
tofik napisał(a):Wyświetl post
Kadra zarządzająca jest zbyt rozbudowana, po co ich tylu utrzymywac,skoro i tak Cupiał zrobi po swojemu.
Ale nie, lepiej szaraków wywalać. Niedługo będą oszczędzać na wodzie, prądzie i papierze toaletowym.
Na wodzie, prądzie i papierze oszczędzają od conajmniej półtorej roku ...
Naprawdę zle wyglada ta "chęć Cupiala" odbudowy potęgi Wisły.

Pensje dla tych ludzi to tygodniowe kieszonkowe Cupiala na wino. Nie powinno sie ruszać ludzi z marketingu i biura prasowego, jesli mamy cos zdziałać na tym polu. Chyba, ze źle pracowali, ale przecież sam Kozioł mówi ze moze ich znów zatrudnia w przyszłości.

Obłęd, gdzie tutaj moze być mowa o budowie porządnego zaplecza. Cupial naprawdę powoli zachowuje sie jak "golas" Irek Król.
Odpowiedz cytując