ja miesiac temu zawarlem nowa umowe tzn od 1 marca 2013 do 31 sierpnia 2014 - optimum Hd za 71 zl - bylo po 77-78 ale podobno jakis upust .....ciekawe co ze mna zrobia .....mam rozumiec ze w moim przypadku mam ful pakiet sportu - tak jak teraz - do 1 lipca

i po 1 lipca mam sie zdecydowac czy zgadzam sie na nowe warunki czy rezygnuje

?...tydzien temu zadzwonilem do 2 typow na infolinie i mi powiedzieli prosta pilke - jak chce sport to musze sie zgodzic na pakiet za 119 zl ...a jak nie to w kwietniu mam sie NIEzgodzic na nowe warunki i po prostu koniec umowy ....swoja droga - jak to wyglada sadownie

podpisalem umowe i h.j mnie obchodzi jakies polaczenie i nne oferty- myslalem ze podpisane umowy po prostu sa cos warte w tym chorym i biednym kraju...na zasadzie : Co np. Dwaliszwilego obchodzi ze Jozek sprzedal dyscopolo jakiemus tam Krolowi

? jest kontrakt- zawarta cena i tyle w temacie .....