Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22229
Stary 29.03.2013, 15:52
O widze ze forumowi patrioci znow imaja sie ulubionego zajecia; pokazac w jakiej dupie jest Polska.


To ja, bez zadnych ceregieli spytam sie; czy z Kaczynskim Polska w tych tabelkach i statystykach wypadalaby mniej gownianie?

Prosze o odpowiedz z argumentacja.


P.S
Pytanie nie jest skierowane do Drozda, bo po nim mozna sie spodziewac wszystkiego tylko nie argumentacji, takiej wlasnej argumentacji. To leming.


--------------------------------

No i kolejna rzecz; czym wedlug Was Polacy roznia sie od Niemcow, Japonczykow czy Koreanczykow (z poludnia). Kraje te po II wojnie swiatowej mialy okres oszalamiajacego wzrostu. My nie, bez perspektyw na takowy takze. Wielu pewnie powie ze politycy winni. A moze jest tak ze my, Polacy znaczy, nie jestesmy tak zaradnym narodem jak nam sie wydaje? Wbrew temu co chca przekazac Ci od mamy gory, mamy morze, pracujemy duzo!
Think about.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 29.03.2013 o godz. 16:56.