Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22225
Stary 29.03.2013, 15:10
a jak jest dla Polaka zarabiającego niemieckie euro-fenigi w Niemczech? proste pytanie - prosta odpowiedz

emj pokaz ze masz jaja ( oczywiscie nie tak jak ania g) i odpowiedz konkretnie
piekna zaba w podpisie