emj10 napisał(a):

|
Żywność droższa niż w Rzeszy? A to ciekawe, bo ten sam koszyk zakupów jest droższy o 20-30%. Jak dowalę mięsa to nawet 100%.
|
ale w Polsce robi sie parówki z padliny i dlatego takie drogie i smaczne
http://www.sfora.pl/Kolejna-afera-mi...dline-a53920/3