Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22214
Stary 29.03.2013, 13:31
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Żywność droższa niż w Rzeszy? A to ciekawe, bo ten sam koszyk zakupów jest droższy o 20-30%. Jak dowalę mięsa to nawet 100%.
ale w Polsce robi sie parówki z padliny i dlatego takie drogie i smaczne
http://www.sfora.pl/Kolejna-afera-mi...dline-a53920/3
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.03.2013 o godz. 13:51.