Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22208
Stary 29.03.2013, 13:20
SmutnyRomantyk napisał(a):Wyświetl post

A co byśmy w Polsce mieli jakby tak Angela za rządów Kaczyńskiego przestała od nas importować. Większość naszego exportu idzie do Niemiec.
.
za Kaczyńskiego export do Niemiec kwitł w najlepsze,bo taniej produkowaliśmy niż za Odrą.Teraz żywność mamy droższą niż w Rzeszy, więc i export siadł.Niemieckie firmy na naszym rynku też sporo zarabiają bo Polakowi płacą 25 % tego co u siebie.Same więc "zyski" mamy z tego interesu...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.03.2013 o godz. 13:23.