SmutnyRomantyk napisał(a):

A co byśmy w Polsce mieli jakby tak Angela za rządów Kaczyńskiego przestała od nas importować. Większość naszego exportu idzie do Niemiec.
.
|
za Kaczyńskiego export do Niemiec kwitł w najlepsze,bo taniej produkowaliśmy niż za Odrą.Teraz żywność mamy droższą niż w Rzeszy, więc i export siadł.Niemieckie firmy na naszym rynku też sporo zarabiają bo Polakowi płacą 25 % tego co u siebie.Same więc "zyski" mamy z tego interesu...