hunter napisał(a):

|
Na razie to im strona padła.
|
Raz działa, raz nie. Zależy z jakiego netu i z jakiego IP atakujemy. Wygląda na to, że mają chyba jakiś DDoS.
Wychodzi raczej w poniedziałki, choć ostatni raz miałem z nim do czynienia pod koniec lat 90-tych jak jedna z klas zrobiła z niego gazetkę szkolną.