Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22206
Stary 29.03.2013, 13:03
hunter napisał(a):Wyświetl post
Na razie to im strona padła.
Raz działa, raz nie. Zależy z jakiego netu i z jakiego IP atakujemy. Wygląda na to, że mają chyba jakiś DDoS.

Wychodzi raczej w poniedziałki, choć ostatni raz miałem z nim do czynienia pod koniec lat 90-tych jak jedna z klas zrobiła z niego gazetkę szkolną.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.03.2013 o godz. 13:05.