Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22200
Stary 29.03.2013, 12:52
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Hehe dzidzi czytajac co płodzisz hipotetycznie to ja moge założyć, że masz 3 latka i walisz jeszcze w pieluchy
Dobra dobra kubuś. Zapomnij, bo jeszcze sobie obwody przepalisz. Przepraszam, że zbyt wiele oczekiwałem ...
Hej Nasz TS !!