|
Raczej to drugie? A dlaczego? Bo teksty dziwnie pasują do obrazu bandy cudaka którego w mediach nie uświadczysz? A co powiesz jak nagrania okażą sie realne? Potrafisz zrozumieć co z nich wynika? Czy zaczniesz tłumaczyć ze oni tak żartowali, bo na meczu byli.
|