Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22198
Stary 29.03.2013, 12:44
Raczej to drugie? A dlaczego? Bo teksty dziwnie pasują do obrazu bandy cudaka którego w mediach nie uświadczysz? A co powiesz jak nagrania okażą sie realne? Potrafisz zrozumieć co z nich wynika? Czy zaczniesz tłumaczyć ze oni tak żartowali, bo na meczu byli.
Hej Nasz TS !!