Mareq napisał(a):

|
Wątpię w istnienie tych nagrań. Niech wrzucą zapis fonetyczny, bo napisać można wszystko.
|
A jeśli założymy, że to jednak prawdziwe cytaty (skłaniam się ku temu by w to uwierzyć). To co wtedy? Pytam Cię jako twardego orędownika UE, gdzie panują europejskie standardy

Nazwanie rodaków "debilami"?
(żeby była jasność, mój post w tym wypadku nie ma intencji bycia ironicznym)
Romantyku. Na szczęście zostałeś już zdemaskowany. Czas chyba na nowe konto na forum.