Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22194
Stary 29.03.2013, 12:27
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Wątpię w istnienie tych nagrań. Niech wrzucą zapis fonetyczny, bo napisać można wszystko.
A jeśli założymy, że to jednak prawdziwe cytaty (skłaniam się ku temu by w to uwierzyć). To co wtedy? Pytam Cię jako twardego orędownika UE, gdzie panują europejskie standardy Nazwanie rodaków "debilami"?

(żeby była jasność, mój post w tym wypadku nie ma intencji bycia ironicznym)

Romantyku. Na szczęście zostałeś już zdemaskowany. Czas chyba na nowe konto na forum.
Ostatnio edytowane przez hunter : 29.03.2013 o godz. 12:32.