Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22190
Stary 29.03.2013, 11:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Uczą jednej bardzo ważnej sprawy, mianowicie nie rzucać pereł przed wieprze bo i tak utoną w łajnie .



Oczywiście, bo każdy normalnie myślący człowiek rozumie, że określenie drogie/tanie jest względne i należy je odnieść do poziomu zarobków, co tobie w główce nie zaświtało. Gdy jednak po czasie zrozumiałeś że poziom zarobków to klucz jak klasyczny leming, zamiast przyznać że w Anglii, którą dawałeś jako symbol drogiego paliwa można za wypłatę przejechać trzy razy tyle co w Polsce, zaczynasz porównywać się do Rumunii Bo przecież musisz jakoś udowodnić, że nie mamy najdroższego paliwa jak pisałem. Sukces kubuśu w Rumunii maja droższe.

Wydaje mi sie ze powinieneś napisać hymn pochwalny dla rudego cudaka pod wiele mówiącym tytułem.

"Rudy niech żyje, a Rumuni maja gorzej" .

ps. Kubuś ty się lepiej o prawdzie nie wypowiadaj, bo jesteś tak wiarygodny jak diabeł planujący kąpiel z bąbelkami w wodzie święconej.

Chryste Panie Ty naprawde uwarzasz, że masz racje...i to jest twoj najwiekszy problem biedny czlowieczku
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...