Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22188
Stary 29.03.2013, 11:45
Nie chcę żeby mnie cokolwiek łączyło z osobą dla której wyjaśnienie śmierci urzędującego prezydenta to bzdety. Mam ci wytłumaczyć dlaczego?

Życzę również wszystkim Polakom, żeby kolejne święta zastały nas w kraju rządzonym przez Polaków dla Polaków.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.03.2013 o godz. 11:50.
Hej Nasz TS !!