|
Nie chcę żeby mnie cokolwiek łączyło z osobą dla której wyjaśnienie śmierci urzędującego prezydenta to bzdety. Mam ci wytłumaczyć dlaczego?
Życzę również wszystkim Polakom, żeby kolejne święta zastały nas w kraju rządzonym przez Polaków dla Polaków.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.03.2013 o godz. 11:50.
|