Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22187
Stary 29.03.2013, 11:24
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Wierzcie sobie dalej, że osoby, które się z Wami nie zgadzają w wielu kwestiach na tym forum i 30 proc. poparcie społeczne dla PO to tylko "klakierzy" i "płatni agitatorzy i prowokatorzy". Naprawdę gratuluję dobrego samopoczucia i pewności siebie. Kolejne przegrane wybory macie jak w banku...

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy dla WSZYSTKICH, którzy czują się Wiślakami.
10/10

Fajnie gdybyśmy wreszcie zaczęli szukać rzeczy które nas łączą, a nie dzielą. Wtedy może ten kraj ruszyłby się do przodu. A tak cała para idzie w gwizdek - czego świetnym przykładem jest ten temat.

Pozdrawiam i dołączam się do życzeń! Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych!
c.d.n.