Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22186
Stary 29.03.2013, 11:09
Wierzcie sobie dalej, że osoby, które się z Wami nie zgadzają w wielu kwestiach na tym forum i 30 proc. poparcie społeczne dla PO to tylko "klakierzy" i "płatni agitatorzy i prowokatorzy". Naprawdę gratuluję dobrego samopoczucia i pewności siebie. Kolejne przegrane wybory macie jak w banku...

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy dla WSZYSTKICH, którzy czują się Wiślakami.