|
Wierzcie sobie dalej, że osoby, które się z Wami nie zgadzają w wielu kwestiach na tym forum i 30 proc. poparcie społeczne dla PO to tylko "klakierzy" i "płatni agitatorzy i prowokatorzy". Naprawdę gratuluję dobrego samopoczucia i pewności siebie. Kolejne przegrane wybory macie jak w banku...
Radosnych Świąt Wielkiej Nocy dla WSZYSTKICH, którzy czują się Wiślakami.
|