kuba.j.g. napisał(a):

|
zastanawiam sie jak czytam posty jedynych patriotycznych, czy wam jakies zasady kultury na tych zjazdach robia czy ten temat olewaja jednak
|
jak to pisał twój ciężko pracujący kolega o dwóch twarzach:
"A tu jeszcze leprze dla niekumatych"
wygrałeś, jesteś leprzy : (