Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22184
Stary 29.03.2013, 09:12
Pewnie że może. Przyznać się, że dał się wydymać też może...

Cała ta akcja klakierowania na forach ma jeden jedyny cel. Utrzymanie wrażenia że jednak są jeszcze ludzie na tyle otumanieni żeby bronić cudaka. Bo przecież sondaże wciąż wciskają że "PO ma poparcie", a tu na rudego gwiżdżą gdzie się nie pokaże, kogo by nie spytać klnie na platfusów, na śląsku strajk generalny, wszyscy wk..eni. Jeszcze by ktoś zapytał co to za 30% popiera PO? I mogło by się okazać że to wirtualne 30 %. A tak jakiś leming wklepie co jakiś czas trochę propagandy i ludzie sobie myślą, że jednak idiotów nie brakuje.
Hej Nasz TS !!