kuba.j.g. napisał(a):

|
zastanawiam sie jak czytam posty jedynych patriotycznych, czy wam jakies zasady kultury na tych zjazdach robia czy ten temat olewaja jednak
|
To jest naprawdę zabawne Kubuś (pomijam już do jakiego komentarza odnosił się w swoim poście Bóg Trybun) - Ty po ostatnich wpisach tutaj piszesz o kulturze?
ps. Wyobraź sobie, że nie musisz pisać trzech postów jeden pod drugim - całą jałową treść możesz zawrzeć w jednym!