Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22183
Stary 29.03.2013, 08:47
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
zastanawiam sie jak czytam posty jedynych patriotycznych, czy wam jakies zasady kultury na tych zjazdach robia czy ten temat olewaja jednak
To jest naprawdę zabawne Kubuś (pomijam już do jakiego komentarza odnosił się w swoim poście Bóg Trybun) - Ty po ostatnich wpisach tutaj piszesz o kulturze?

ps. Wyobraź sobie, że nie musisz pisać trzech postów jeden pod drugim - całą jałową treść możesz zawrzeć w jednym!
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 29.03.2013 o godz. 08:49.