Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

poproś o nowsze wytyczne i jeszcze jednego kolegę tam u was w centrali
PS. kryzys
po jednym półgłówku na kilka forów wysyłają
|
zastanawiam sie jak czytam posty jedynych patriotycznych, czy wam jakies zasady kultury na tych zjazdach robia czy ten temat olewaja jednak