SmutnyRomantyk vel jurij napisał(a):

Guardian 2011r
"Tusk jest miły, a Kaczyński to aktor"
Normalnie bym się wstydził jakby taki człowiek był przywódcą Polski.
Traktowano by nas z przymrużeniem oka. No bo kto by na zachodzie Jarka traktował poważnie jak on wszędzie zamachowców widzi. (kondominium, smoleńsk i inne bzdety).
Ciekawe czy w zagranicznych mediach można coś pochwalnego o Kaczyńskim znaleźć.
|
poproś o nowsze wytyczne i jeszcze jednego kolegę tam u was w centrali
PS. kryzys
po jednym półgłówku na kilka forów wysyłają