Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22172
Stary 28.03.2013, 23:45
SmutnyRomantyk vel jurij napisał(a):Wyświetl post
Guardian 2011r
"Tusk jest miły, a Kaczyński to aktor"


Normalnie bym się wstydził jakby taki człowiek był przywódcą Polski.
Traktowano by nas z przymrużeniem oka. No bo kto by na zachodzie Jarka traktował poważnie jak on wszędzie zamachowców widzi. (kondominium, smoleńsk i inne bzdety).
Ciekawe czy w zagranicznych mediach można coś pochwalnego o Kaczyńskim znaleźć.
poproś o nowsze wytyczne i jeszcze jednego kolegę tam u was w centrali

PS. kryzys
po jednym półgłówku na kilka forów wysyłają
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce